Honor 9 Lite Dual SIM

1 hodnocení
4 399 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Je to fešák

Mobilní telefon by měl na první pohled také upoutat pozornost. U tohoto telefonu se o pozornost postará hned několik důležitých rysů. Mezi ně nepochybně patří duální fotoaparát, velký FullView displej a speciálně upravená záda telefonu. Na nich totiž naleznete několik vrstev zakřiveného barevného 2,5D skla. Díky použití speciální technologie záměrně dochází k úchvatnému lomu světla, který ve spojení s barevným provedením telefonu vytváří zajímavé a poutavé odlesky.
Je to fešák
 

Nádech profesionální fotografie

Oba duální fotoaparáty mají shodné rozlišení 13 + 2 Mpix. Novinkou je vylepšený zkrášlovací režim, který díky vylepšenému algoritmu uzpůsobuje efekty dle pohlaví. Druhá čočka slouží pro detekci hloubky obrazu. V praxi tak jednoduše docílíte profesionálního rozostření pozadí i u selfie snímků. U zadního fotoaparátu můžete díky PDAF autofokusu zvolit bod, na který má být fotografie zaostřena, dokonce až po vyfocení fotografie.
Nádech profesionální fotografie 

Drží krok s dobou

Každý úspěšný výrobce smartphone musí jít s dobou, držet se a vytvářet nové trendy. Nyní jsou veřejností žádané telefony s co možná nejmenšími rámečky kolem displeje, a tak se touto cestou rozhodla jít i společnost Honor. Úchvatný bezrámečkový displej FullView nabídne jemné FHD+ rozlišení, skvělé podání barev a nový poměr stran 18:9. Díky malým rámečkům se telefonu s úhlopříčkou 5,65 palce podařilo udržet velikost konstrukce dříve určenou pro 5,2 palcové telefony. Stále tedy padne pohodlně do ruky.
Drží krok s dobou
 

Práce se nebojí

Tento telefon se může pochlubit výkonným osmijádrovým procesorem Kirin a velkokapacitní operační pamětí. Díky této kombinaci se můžete těšit na hraní náročných her i pokročilý multitasking. Jelikož takto výkonné komponenty mohou být energeticky náročné, byla do tohoto telefonu integrována obří baterie s kapacitou 3000 mAh. Telefon tak vydrží například 86 hodin přehrávat hudbu. Pokud vám však ani taková kapacita baterie nestačí, můžete se obrátit na jeden ze šesti úsporných režimů. Navíc společnost Honor nezapomíná ani na primární účel telefonu a zlepšila stabilitu signálu ve špatně dostupných lokalitách.
Práce se nebojí 

Ještě rychlejší odemykání

Na zádech zařízení naleznete kromě fotoaparátu a přisvětlovací LED diody také čtečku otisku prstů. Ta dostala mnohá vylepšení a podle prováděných testů je nyní schopna rozpoznat otisk prstu a následně odemknout telefon už za 0,25 sekundy. Navíc čtečka nově disponuje i technologií strojového učení, která na základě častějšího odemykání rozpozná váš otisk prstu ještě rychleji. V nedávné době však vzbudila rozruch otázka zabezpečení biometrických údajů, kterými jsou například otisky prstů. Společnost Honor vyřešila tento problém umístěním všech vašich biometrických údajů do speciálního izolovaného šifrovaného úložiště uvnitř telefonu.
 
Ještě rychlejší odemykání
 

Elegantní, chytrá a rychlá nadstavba EMUI

Vlastní nadstavba operačního systému Android může často zajistit mnohem více než pouze odlišnou grafickou podobu ikon. Jednou z hlavních předností nadstavby EMUI od společnosti Honor je zdokonalený systém souborů F2FS. To v praxi zajistí efektivnější a úspornější ukládaní informací do mezipaměti zařízení. Jinak řečeno, do telefonu se vám bude na pozadí ukládat mnohem méně nepotřebných souborů a tím se oddálí postupné zpomalování vašeho smartphone.
Elegantní, chytrá a rychlá nadstavba EMUI
 
Jméno značky: Honor
Kategorie: Honor
Odpočet DPH: Ano
Obsah balení: Krabice, nabíječka, sluchátka