Huawei Mate 7

Neohodnoceno
2 960 Kč
Vyprodáno

Kompaktní smartphone s šestipalcovým displejem se s přehledem probíjí na vyšší příčky oblíbenosti. Jeho kovové tělo vypadá nejen skvěle, ale je navíc dělaný přímo do vašich rukou. Dokonalá rovnováha výkonu a baterie posouvá telefon ještě o úroveň výš. Chytrý telefon má osmijádrový procesor a velkokapacitní baterii, takže vám nabídne plno zábavy na jedno nabití. Nebudete se bát o svá data, protože je telefon vybaven skvělým senzorem otisků prstů, který výrazně přispěje do zabezpečení telefonu. I s tímto telefonem budete moci zachytit své zážitky, na které budete s radostí vzpomínat. S tímto smartphonem budete mít jistotu, že budete vždy ve spojení s celým světem díky duální anténě a připojení 4G/LTE. Úsporný režim vám prodlouží zábavu ještě o dalších pár hodin víc.

Kompaktní smartphone s šestipalcovým displejem

Full HD displej s ultratenkým kovovým tělem byl navržen tak, aby padnul přímo do vašich rukou. Díky tenkému rámečku je telefon mnohem kompaktnější než ostatní 6palcové smartphony.
Kompaktní smartphone s šestipalcovým displejem
 

Dokonalá rovnováha výkonu a napájení

Osmijádrový procesor skvěle vyvažuje výkon a efektivnost baterie. V klidu si zahrajete náročné hry ve 3D, budete moci delší dobu sledovat filmy a využívat další inteligentní funkce smartphonu.
Dokonalá rovnováha výkonu a napájení 

360° senzor otisků prstů

Dotkněte se čidla, které je umístěné na zadní straně smartphonu. Telefon se automaticky uvede do provozu a vy jej tak nebudete muset složitě odemykat. Díky inovativnímu tvaru a vysokému rozlišení zaručuje snímač rychlou a přesnou identifikaci.
360° senzor otisků prstů
 

 

 

Pokročilý fotoaparát

Zachyťte své zážitky ve dne i v noci během 1,2 sekundy. Se zadním fotoaparátem vyfotíte ostré a prokreslené snímky za každých podmínek. Přední fotoaparát můžete použít k videohovorům.
Pokročilý fotoaparát
 

Buďte ve spojení kdekoli

Neuteče vám žádná novinka! Díky duální anténě budete v kontaktu se světem bez přerušení. Telefonujte a surfujte klidně i tam, kde váš starý telefon již signál neměl. Smartphone vám nabízí ten nejlepší zdroj pro příjem signálu. S internetovým připojením 4G/LTE se vám načte webová stránka ještě dřív, než mrknete.
Buďte ve spojení kdekoli 

Vydrží toho hodně

Na chytré funkce je potřeba mnoho energie a tento telefon toho vydrží pravdu hodně. Díky energeticky úsporné síťové technologii si s přehledem poradí s ultra rychlým internetem a zajistí vám navíc o 30% delší surfování po webu. Ve chvíli, kdy budete mít pouhých 10% baterie, úsporný režim vypne aplikace, které zbytečně plýtvají energií, a vy si tak užijete ještě více zábavy.
Vydrží toho hodně
Jméno značky: Huawei
Kategorie: Huawei
Odpočet DPH: Ano
Obsah balení: Krabice, nabíječka
Položka byla vyprodána…