Huawei Y6 2019 Dual SIM

2 hodnocení
3 899 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Huawei Y6 je telefon, o kterém se dá s klidem prohlásit, že je propracovaný do těch nejmenších detailů. Tyto detaily začínají hned designem - jsou na výběr tři barvy a každá z nich má nějakou maličkost navíc. Pokračovat lze zvukem - nejen, že se můžete těšit na FM rádio, ale také na kvalitnější a hlasitější reproduktory. U fotoaparátu se zase vývojáři zaměřili na odstranění rizika tmavých snímků, proto jsou oba objektivy vylepšeny tak, že můžete fotit jasné snímky i ve špatných světelných podmínkách. Baterie má inteligentní optimalizaci a o plynulost chodu se stará inteligentní Manager. Zkrátka vše je do detailů promyšlené.

Moderní design pro každého

Huawei Y6 se vyrábí ve třech barvách, aby si mohl vybrat skutečně každý. Stylový hnědý model napodobuje kůži a je odolný vůči otiskům prstů. Zářivě modrá varianta obsahuje drobounké blyštivé částečky, které jsou velké pouze 15 mikronů, díky čemuž krásně tříští světlo a vytváří zářivý efekt. A nakonec temná černá, která je, jako vždy, neskutečně elegantní. Jakou možnost si vyberete vy?
Moderní design pro každého
 

Bez škodlivého světla

Displej zabírá opravdu maximum místa - celkem 87% těla telefonu. Když k tomu přičtete 6,09'' HD+ displej, máte před sebou opravdu kvalitní podívanou. Lépe si tedy užijete veškerá videa, prohlížení fotografií, hraní her nebo třeba jen surfování po internetu. Kromě toho Huawei Y6 blokuje škodlivé modré světlo, díky čemuž obdržel certifikát od společnosti TÜV Rheinland.
Bez škodlivého světla 

Už žádné tmavé snímky

O jasné a přirozené fotografie se postará 13Mpx zadní fotoaparát. Díky speciální technologii se do čočky dostane o 50% více světla než u předchozích generací, a tak se nemusíte bát příliš tmavých fotografií, ani když fotíte za šera. Na skvělé selfie tu je 8Mpx přední fotoaparát. Ten má propracovaný blesk Selfie Toning Flash, takže ať už fotíte jakkoli, světlé snímky máte zaručeny.
Už žádné tmavé snímky
 

Je libo hudba nebo rádio?

Perfektní zvuk za všech okolností? Ano, i tím se může chlubit Huawei Y6. Dokáže hrát o 6 dB silněji a díky silnějším basům si můžete užít opravdu jedinečný sluchový zážitek. Kromě toho má jako jeden z mála smartphonů vestavěné FM rádio, které nevyžaduje mít zapojená sluchátka, která by využívalo jako anténu.
Je libo hudba nebo rádio? 

Spolehlivost a dlouhá výdrž

S tímto telefonem se nemusíte bát otravného sekání při větší zátěži nebo vybité baterie v nevhodnou chvíli. Pokud by vám nestačila vestavěná 32GB paměť, můžete ji snadno rozšířit paměťovou kartou. 3 020mAh baterie má navíc inteligentní optimalizaci - díky tomu hardware spolupracuje se softwarem, šetří baterii a prodlužují její životnost.
Spolehlivost a dlouhá výdrž
 

Bezpečné odemykání telefonu

Pokud potřebujete přijmout hovor, ale máte zrovna špinavé ruce, můžete telefon ovládat i gesty. Inteligentní Phone Manager dohlíží na to, aby systém pracoval rychle, plynule a zbytečně vás nezdržoval při práci. O bezpečnost se stará funkce Face Unlock, která dokáže rozpoznat váš obličej i za špatných světelných podmínek.
Bezpečné odemykání telefonu
 
Jméno značky: Huawei
Kategorie: Huawei
Odpočet DPH: Ano
Obsah balení: Krabice, nabíječka