LG G3 D855 32GB

Neohodnoceno
2 199 Kč
Vyprodáno

LG G3 D855 je nadčasový smartphone s vnitřní pamětí 32 GB, se kterým se nudit rozhodně nebudete. Už při pohledu na něj poznáte, s kým máte tu čest. Jeho elegantní a promyšlené zpracování vás utvrdí v tom, že uvnitř skrývá jen to nejlepší. Špičkový displej bez rámečku, perfektní fotoaparát s úctyhodným rozlišením a spoustu funkcí, které vám zpříjemní každý den. Tento telefon se postará o vaše spojení se světem, o spoustu zábavy, ale najdete v něm i osobního asistenta, který bude myslet za vás.

Padne do oka i do ruky

Díky odlehčené konstrukci s metalickým vzhledem si G3ka získá ještě více příznivců. S designem „plovoucího oblouku“ je telefon po stranách štíhlejší a snadno ovladatelný i jednou rukou. Na perfektní Quad HD displej bez rámečku se nebudete moci vynadívat. Disponuje úhlopříčkou 5,5“ a nabízí takovou hustotu obrázkových bodů, která se používá k tisku kvalitních uměleckých snímků. Zažijete tak neuvěřitelně živé barvy s mimořádnou ostrostí, které si vychutnáte přímo na své dlani.
Padne do oka i do ruky

V jednoduchosti je síla

Zadní fotoaparát je vybaven funkcí optické stabilizace a laserovým automatickým ostřením, díky kterému minimalizujete rozmazání snímku. Nikdy tak nepropásnete okamžik, který chcete zvěčnit. Duální LED blesk se navíc postará o lepší osvětlení vašich snímků i při nižší intenzitě světla. Stačí tedy namířit, zaostřit a jedním dotykem vyfotit. Výsledkem bude dokonale ostrý snímek v reálných barvách. Také s předním fotoaparátem s velkým obrazovým senzorem a technologií Flash UI si užijete spoustu zábavy - především při pořizování ostrých a jasných selfi
 
V jednoduchosti je síla
 

Výjimečný fotoaparát

Protože méně je někdy více, byl počet předinstalovaných aplikací zredukován tak, že podobné aplikace byly sloučeny do jedné. Nepotřebné aplikace navíc můžete vymazat a lépe tak využít více volného prostoru na disku pro vlastní potřeby. Renovaci prodělalo i uživatelské rozhraní, které je nyní intuitivnější a estetičtější. Odstranily se přebytečné vizuální prvky a každá funkce dostala svoji vlastní barvu. Stačí tak jediný pohled, abyste bleskově našli právě to, co hledáte.
Výjimečný fotoaparát
 

Chytrá klávesnice

Rychlejší psaní a méně překlepů? Ano! S inteligentní klávesnicí, která se vám přizpůsobí, to bude hračka. Sami si totiž můžete nastavit velikost, která vám bude vyhovovat a velkým pomocníkem se stane jistě i možnost rychlé opravy a dokončování slov pomocí jednoduchého gesta.
Chytrá klávesnice 

Myslí za vás

S funkcí Smart Notice si můžete užívat veškerý komfort, který vám chytrý telefon nabízí. Ať už jde o chytré mazání aplikací, které nepoužíváte, nebo o připomínání zmeškaných hovorů, vždy se dozvíte vše, co potřebujete, ještě dříve, než si to vůbec uvědomíte.
Myslí za vás

Praktický ukazatel, který je COOL

Quick Circle je kruhové okno, které nejenže působí jako estetický prvek, ale zobrazuje i šest nejpoužívanějších aplikací, ke kterým tak získáte snadný přístup. Tlumené světlo kolem okna navíc působí elegantně a skvěle odrazí váš vytříbený vkus. K jeho využití je potřeba dokoupit speciální pouzdro QuickCircle.
 
Praktický ukazatel, který je COOL 

Odemykání, které neomrzí

Zábavnější a praktičtější už to být nemůže. S Knock Codem budete svůj telefon odemykat osobní a jedinečnou kombinací ve formě tří až osmi klepnutí. Vybrat si můžete rovnou z více než 80 000 kombinací, což vám dává naprostou volnost výběru. Více možností = více zábavy.
Odemykání, které neomrzí

Zvuk, který si zamilujete

Čistý zvuk tohoto telefonu má na svědomí 1 wattový reproduktor s funkcí Boost AMP, který perfektně reprodukuje hluboké, nízké i vysoké tóny.
 
Zvuk, který si zamilujete 

Snadné nabíjení

Tento smartphone je trendy také díky bezdrátovému nabíjení a vysokokapacitní vyjímatelné baterii, která vydrží déle nabitá a navíc má i delší životnost. Kdyby ale baterii přece jen došla šťáva, můžete mít v záloze jednu náhradní, a být tak ve spojení se světem dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu.
Snadné nabíjení
Jméno značky: LG
Kategorie: LG
Odpočet DPH: Ano
Obsah balení: Krabice, nabíječka, sluchátka
Položka byla vyprodána…