LG G8s ThinQ

Neohodnoceno
12 999 Kč
Vyprodáno

 
 

Tento rychlý a výkonný smartphone hravě uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Užijí si ho milovníci her, kteří se mohou jednoduše utkat se svými spoluhráči díky technologii Snapdragon Elite Gaming, ale i ti, kteří rádi fotí či natáčí. Díky třem fotoaparátům, které dokáží zachytit obraz v tom nejlepším světle a s rozmazaným pozadím, budou vaše momentky a videa v rozlišení 4K HDR vypadat jako od profesionála. A k tomu všemu si užijete poslech hudby, jako byste byli na živém koncertě. Tenhle smartphone prostě musíte mít!

Krásný design a skvělý výkon

Vychutnejte si elegantní design díky sklu se zakřivením 2,5 D a kovovému rámu, který mu dodává dokonalou rovnováhu. Zaoblený a do detailu propracovaný tvar zaručuje, že telefon dokonale padne do každé ruky. Platforma Qualcomm Snapdragon 855 zajišťuje uživateli připojení rychlostí světla - v řádu několika gigabitů. Přístroj disponuje také výkonnější umělou inteligencí a milovníci her ocení technologii Snapdragon Elite Gaming, která umožňuje maximální odezvu ve hrách pro více hráčů. Samozřejmostí je možnost záznamu videa v rozlišení 4K HDR či delší životnost baterie.
Krásný design a skvělý výkon

Bezpečnost na prvním místě a bezdotykové ovládání

Způsob odblokování telefonu je jen na vás. Využít můžete klasického rozpoznávání otisků prstů či 3D rozpoznávání obličeje. Nově aparát disponuje funkcí odemknutí displeje dlaní ve vzduchu. Ať už si vyberete kteroukoliv možnost, vždy si můžete být naprosto jistí, že bude zajištěna maximální ochrana vašich dat. Další užitečnou funkcí je možnost bezdotykového ovládání pomocí jednoduchých gest. Nyní můžete ovládat své oblíbené funkce, přijímat hovory či regulovat hlasitost bez nutnosti dotyku.
Bezpečnost na prvním místě a bezdotykové ovládání

Dokonalé obrazy

Fotoaparát Z Camera využívá infračervené světlo a snímač ToF k určení hloubky ostrosti. Telefon dále umožňuje zachycení obrazu pomocí všech tří objektivů (ultraširokoúhlého, teleobjektivu a standardního) najednou. Díky tomu si budete moci vybrat ze tří snímků ten nejlepší. Funkce Triple Preview umožňuje výběr toho nejvhodnějšího objektivu a funkce Triple Shot zase dokáže spojit jednotlivé záběry ze tří objektivů do animace.
Dokonalé obrazy

Pro milovníky selfie

Vytvořte svůj portrét, jako by ho nafotil profesionální fotograf. Funkce Spotlight zajistí správné osvětlení, jelikož umí nasnímat křivky vaší tváře v přirozeném světle a vytvořit dokonalé kontury a okouzlující detaily z jakéhokoliv úhlu. Pokročilé 3D snímače zase dokáží rozostřit pozadí za jakýchkoliv světelných podmínek, čímž vytvoříte skutečně hluboké fotografie.
Pro milovníky selfie

Video jako od profesionála

Funkce Video Depth Control neustále zaostřuje snímaný objekt v popředí a umožňuje jemné rozmazání natáčeného pozadí. Od teď už budou vaše videa vypadat stejně, jako by byly natočené od profesionálního filmaře.
Video jako od profesionála

Maximální požitek z hudby

Zažijte hudbu, jako byste ji poslouchali naživo, prostřednictvím technologie DTS:X 3D a Meridian Sound Tuning a dvojice stereo reproduktorů.
Maximální požitek z hudby
 
Jméno značky: LG
Kategorie: LG
Hmotnost: 0.5 kg
Odpočet DPH: Ano
Obsah balení: Krabice, nabíječka, sluchátka
Položka byla vyprodána…