LG V40 ThinQ

Neohodnoceno
7 999 Kč
Vyprodáno

rozbaleno

Za OLED displej tohoto telefonu, který je krytý speciálním sklem odolným proti otiskům, získal výrobce několik ocenění. Mezi největší přednosti modelu V40 patří zadní fotoaparát se třemi objektivy a přední fotoaparát se dvěma objektivy, mezi kterými lze jednoduše přepínat podle potřeby. Pro skvělé portréty je připraveno množství efektů a jinou funkcí zase vytvoříte fotografie v pohybu. Kromě vysokého výkonu se můžete těšit i na špičkový zvuk, na kterém se podílela firma Meridian.

Neodolatelný design

Tento skvost vás uchvátí na první pohled. Precizně zpracované strany z jemného skla jsou odolné proti otiskům prstů. Navíc díky propracovanému designu je telefon mnohem lehčí, než čekáte. Jasný OLED displej s intenzivními barvami získal několik ocenění za perfektní technologii.
Neodolatelný design

Tři plus dva záběry

Zadní fotoaparát má tři objektivy. Teleobjektiv, standardní čočku a ultraširoký objektiv. Při focení vám nabídne náhled ze všech jednotlivých čoček, abyste si mohli vybrat, který chcete pro danou scénu využít. Získáte tak ještě zajímavější a profesionálnější snímky nebo videa. Chcete-li, můžete také ze všech tří čoček pořídit snímek ve stejný okamžik a pak si vybrat ten nejlepší. Přední fotoaparát kromě základního nabízí rovněž širokoúhlý objektiv, který zachytí vás i skupinu přátel okolo.
Tři plus dva záběry

Fotky v pohybu

Díky speciálním režimům si lze při fotografování vybrat, co má být v pohybu. Můžete nechat pohybovat pozadí a přední objekt nechat stabilní, nebo naopak mít pohyblivý objekt a nehybné pozadí. Můžete tak vytvářet živoucí snímky, které rozhodně dokážou zaujmout.
Fotky v pohybu

Portrét jako od fotografa

Pro tvoření uměleckých autoportrétů si můžete vybrat z pětice různých světelných efektů. Vyzkoušejte Softbox, Contour, Stage, Stage Mono nebo Natural. Díky nim získají vaše snímky 3D efekt a budou vypadat, jako by byly foceny v profesionálním studiu.
Portrét jako od fotografa

Poslechněte si kvalitu

Užijte si opravdu fenomenální zvuk, který oceníte nejen vy, ale i vaši přátelé. LG se při vývoji modelu V40 spojilo s firmou Meridian, aby pro vás připravili ty nejhlubší basy, zajistili vysokou hlasitost a dosáhli věrného prostorového zvuku.
Poslechněte si kvalitu
Jméno značky: LG
Kategorie: LG
Hmotnost: 0.5 kg
Odpočet DPH: Ano
Obsah balení: Krabice, nabíječka, sluchátka
Položka byla vyprodána…