Samsung Galaxy A5 A500F

1 hodnocení
1 999 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Moderní barvy v kovovém provedení
Žádný vnější plast na modelu Galaxy A5 nehledejte. Telefon se může pochlubit celokovovým tělem a displejem AMOLED s celkovou úhlopříčkou 5" a rozlišení HD. Prémiová kvalita v přepychovém designu potěší nejen oči, ale vychutnáte si ji i v rukou. Abyste se s ním cítili opravdu výjimečně, zvolte si barvené provedení, které bude vyhovovat vašemu stylu a osobnosti.
Moderní barvy v kovovém provedení
 

Stane se vaším osobním fotografem

Nepohodlné focení, seřizování správného úhlu pro stisknutí tlačítka na fotografování, část ruky na výsledné fotografii - to vše umí Galaxy A5 inteligentně eliminovat a zajistit nejvyšší úroveň kvality. Díky inovativnímu softwaru pro detekci obrazu a rozpoznávání hlasu můžete pohodlně pořizovat autoportréty pomocí svého hlasu či dlaně. S mobilním telefonem Galaxy A5 budete mít pocit, jako kdybyste vlastnili osobního fotografa!
Stane se vaším osobním fotografem 

Širokoúhlé skupinové fotografie

Vyfoťte celou rodinu či přátele v jednom záběru. Zůstane vám fotografie, kterou si budete moci uchovat a vždy, když se na ni podíváte, pocítíte přítomnost všech zúčastněných. Funkce širokoúhlého autoportrétu vám umožní sloučit tři snímky zleva, zepředu a zprava v jeden velký skupinový snímek. Všechny fotografované osoby můžete zachytit v úhlu až 110 stupňů v režimu na výšku a 120 stupňů v režimu na šířku. Aby fotografii nic nechybělo, automatické úpravy vylepší každý snímek, abyste byli stoprocentně spokojeni.
Širokoúhlé skupinové fotografie

Animujte snímky v obrázky GIF

Funkce animovaného portrétu umožní spojit až 20 snímků pořízených krátce po sobě v jeden animovaný obrázek GIF. Pobavte přátele rychlým sdílením, nebo vytvořte obrázky společně a uchovejte si neobvyklou vzpomínku na společné časy. S vytvářením animací si užijete spoustu zábavy.
 
 
Animujte snímky v obrázky GIF
 

Pokrokový zvuk i displej

Co se skrývá za technologiemi Alive Super AMOLED Display a Adapt Display? Jednak věrně zobrazují všechny barvy a také displej přizpůsobují okolnímu prostředí tak, aby byl vždy jasně čitelný. Zvuk také nezůstal pozadu. Automatická funkce Adjustable Audio sama zvyšuje či snižuje hlasitost podle okolního hluku na pozadí. Chytřeji by to již nešlo!
Pokrokový zvuk i displej
 

Nové osobité zvuky a motivy

Model Galaxy A5 nabízí originální motivy, vyzvánění, zvuky při spouštění, dotyku i zvuky oznámení. Jsou speciálně vytvořené jen pro tento model. Dokonale se hodí k výjimečnému stylu telefonu.
Nové osobité zvuky a motivy 

Velký výkon a nízká spotřeba energie

Pomocí čtyř jádrového procesoru si můžete vychutnat plynulé sledování filmů, špičkový poslech hudby a hraní náročných her. Internetové připojení zajišťuje vysokorychlostní LTE, díky kterému si stáhnete data pohotově a okamžitě, kdykoli budete chtít. A nebojte se - kdyby vám docházela baterie, jednoduše si zapnete režim vysoké úspory, který vypne všechny nepotřebné funkce, a baterie vydrží mnohem déle.
Velký výkon a nízká spotřeba energie
Jméno značky: Samsung
Kategorie: Samsung
Odpočet DPH: Ano
Obsah balení: Krabice, nabíječka, sluchátka