Samsung Galaxy Core Prime G360

Neohodnoceno
2 100 Kč
Vyprodáno

Samsung Galaxy Core Prime má neobyčejný vzhled díky odolnému rámečku. Pohodlně se vám vejde do ruky i do kapsy. Čtyř jádrový procesor je velmi svižný a s vysokou úsporou energie zůstane telefon aktivní déle, než jste u podobných telefonů zvyklí. Díky chytrému bezpečnostnímu systému si bez obav užijete zábavu a všechny výhody telefonu.

Okouzlující design

Potěšte se okouzlujícím designem, který Galaxy Core Prime přináší. Na exkluzivním vzhledu telefonu přidává odolný rámeček, který svým vzhledem připomíná anodizovaný kov. Pohodlně vám padne do ruky a stejně jednoduše jej zastrčíte i do kapsy, jelikož tělo telefonu má pouhých 8,8 mm.
Okouzlující design

Pohodlné ovládání s rychlým výkonem

Příjemně překvapí svým výkonem a ovládáním. Zásluhou čtyř jádrového procesoru a rychlého internetového připojení LTE je schopen provádět vše potřebné bez ohledu na to, zda sledujete svůj oblíbený seriál ve vysoké kvalitě, máte spuštěnou řadu aplikací či posloucháte hudbu.
Pohodlné ovládání s rychlým výkonem

Uspořte energii na maximum!

Díky pokročilému režimu vysoké úspory energie můžete používat mobilní telefon efektivněji po delší dobu. Sám omezí nepotřebné funkce a aplikace tak, aby se maximalizovala výdrž baterie, a vy si můžete pohodlně užívat svůj chytrý telefon ještě celý den.
Uspořte energii na maximum!

Inteligentní bezpečnostní systém

S modelem Galaxy Core Prime získáte také pocit bezpečí. Telefon má zabudovanou bezpečnostní aplikaci Find My Mobile, jejíž pomocí lze zjistit jeho pozici, zavolat na něj, zjistit stav, popřípadě vymazat citlivé údaje na dálku.
Inteligentní bezpečnostní systém
Jméno značky: Samsung
Kategorie: Samsung
Odpočet DPH: Ano
Obsah balení: Krabice, nabíječka, sluchátka