Samsung Galaxy Note II N7100 16GB

Neohodnoceno
2 220 Kč 2 400 Kč od 2 220 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Na modelu Galaxy Note II vás upoutá 5,55 palců velký displej SAMOLED, který umožňuje sledovat videa v poměru stran v HD kvalitě. Operační systém Android běží na výkonném procesoru a pro vaše soubory je připraveno 16 gigabajtů vnitřní paměti. Součástí telefonu je i pero S Pen, které můžete využít v plánovači, při popisování fotek nebo kdekoliv při kopírováni obsahu. Například rukou psané poznámky můžete odeslat emailem a do elektronické pošty vložit vystřihnutý obrázek. Fotografie lze prohlížet funkcí Air View, aniž byste otevírali jednotlivé složky. Model Galaxy Note II podporuje i funkci NFC pro bezdrátový přenos souborů, která se dá využít třeba při přenosu dat ze starého na nový telefon. Můžete se u spolehnout i na baterii, jejíž kapacita postačí třeba na 57 hodin přehrávání hudby.

Přehledný HD displej

Model Galaxy Note II vás potěší kvalitním zobrazením, které zajišťuje Super AMOLED displej. Na 5,55 palců velké obrazovce můžete pracovat v HD rozlišení s poměrem stran 16:9. Takto velký displej je přímo dělaný na sledování filmů, ať už doma nebo na cestách. Velkou výhodu budete mít i při prohlížení fotek, protože kvalita zobrazení se vyrovná té na stolním počítači. Nebude tak nutné fotky přesouvat do jiného zařízení, protože je ostatním bez problémů předvedete v celé kráse přímo na telefonu.
Přehledný HD displej

Využijte pero S Pen naplno

Druhá generace modelu Note nabízí využití S Pen v mnoha praktických aplikacích. Jednoduše si lze třeba udělat poznámku při hovoru a zapsat si třeba údaj o volajícím nebo čas schůzky. Další šikovnou funkcí je možnost vyjmutí textu nebo obrázku například z webu a jeho následné odeslání emailem nebo jiným komunikačním kanálem. Pero S Pen obzvláště oceníte při práci s plánovačem, do kterého si budete moci ručně zapisovat tak, jak jste byli zvyklí třeba u plánovacího kalendáře.
Využijte pero S Pen naplno

Vzdušné fotografie

Funkce Air View umožňuje prohlížení fotografií bez toho, abyste museli otevírat jednotlivé složky – rychle a efektivně. Fotoaparát umístěný na zadní straně přístroje fotí ve vysokém rozlišení a disponuje funkcí pro automatické zaostřování a LED bleskem. Samozřejmostí je i funkce kamery, která natáčí s frekvencí 30 snímků za vteřinu. Nad displejem je umístěn přední fotoaparát s nižším rozlišení, který může posloužit třeba na video hovory nebo pro pořízení populárních selfie snímků.
Vzdušné fotografie

Vysokokapacitní baterie

Model Galaxy Note II umožňuje využívat řadu náročných aplikací, které více zatěžují baterii. Naštěstí je její kapacita nastavena na 3100 mAh, což umožní telefon využívat naplno bez neustálého dobíjení. Při nepřetržitém přehrávání videí či filmů baterie vydrží až 11 hodin, na internetu můžete surfovat až 10 hodin čistého času. V pohotovostním režimu se můžete spolehnout více než 20 dní. Nabíjení je možné i z všeho notebooku prostřednictvím USB kabelu, když nebude k dispozici žádná zásuvka.
 
Jméno značky: Samsung
Kategorie: Samsung
Odpočet DPH: Ano
Obsah balení: Krabice, nabíječka, sluchátka