Samsung Galaxy Note N7000

Neohodnoceno
999 Kč
Vyprodáno

pouzite

 

Kromě velikého displeje budete u modelu Glaxy Note spokojeni i s nadstandardním úložištěm pro fotky, videa či hudbu, které lze ještě rozšířit pomocí paměťové karty. Baterie má dostatečnou kapacitu, aby vám i při plné zátěži vydržela více než pouhý den. Povedeným příslušenstvím je pero S Pen, které budete mít schované v zadní části telefonu a umožní vám třeba rychlé napsání poznámky vlastní rukou. Váš papírový zápisník se schová do Samsung Note a bude tak vždy při ruce. Předností je i Super AMOLED displej, který disponuje HD rozlišením. Budete se moci těšit z ostrého zobrazení při všech rozmarech počasí. V oblasti internetu je k dispozici rychlé 4G/LTE připojení, proto můžete například svůj datový tarif využít naplno. Samsung Galaxy Note se vyrovná tabletu a přesto zůstává stále telefonem.

Oslnivé zobrazení

Model Galaxy Note nachází jen těžko konkurenta ve věcech, které se týkají displeje a zobrazení. Obrazovka veliká 5,3 palců vám naservíruje jakékoliv grafické prvky na podnosu vyšperkovaném Super AMOLED displejem. Přidejte k tomu ještě vysokou kvalitu zobrazení HD a již nemůžete najít jakoukoli slabinu. Velký displej vám pomůže zobrazit i více oken najednou, čímž odpadne časté přepínaní mezi aplikacemi. Prohlížení fotek nebo sledování filmů na Notu je, oproti přístrojům s menším displejem, o třídu výše.
 

Využijte jedinečné S Pen

Pero S Pen má široké využití a navíc ho můžete mít vždy při sobě, protože je skryté v těle telefonu. Díky tomu, že je citlivé na tlak, ho můžete používat stejně jako klasickou propisku. Umožní vám kreslit, nebo si psát poznámky - rychle a tak, jak jste zvyklí. Další možností je zachycení obrazovky, kterou můžete doplnit o svou poznámku pomocí pera S Pen. Stejným způsobem můžete obohatit i svoje fotky či videa a tím jim dodat opravdovou autenticitu.
 

Zachyťte nejlepší fotografie

Fotoaparát umístěný na zadní straně je vybaven funkcí automatického ostření a také možnosti blesku. Snímky v dostatečně vysokém rozlišení vyniknou na Super AMOLED displeji, když se o ně budete chtít podělit s přáteli nebo rodinou. Pro pokročilé focení poslouží funkce zoom, vyvážení bílé nebo různé fotografické efekty. Fotoaparát umístěný na přední straně nad displejem lze využít třeba pro video hovory.
 

Výkonný po všech stránkách

Kapacita baterie dostačuje požadavkům aplikací a zajistí vám, aby jste se na svůj mobilní telefon mohli spolehnout déle než pouze jeden den. V pohotovostním režimu může telefon vydržet až několik dní. Model Galaxy Note podporuje nejrychlejší internetové sítě 4G/LTE, což se vám bude hodit kdekoliv mimo dosah připojení Wi-Fi, kterým je tento smartphone samozřejmě také vybaven.
 
Jméno značky: Samsung
Kategorie: Samsung
Odpočet DPH: Ano
Obsah balení: Krabice, nabíječka, sluchátka