Samsung Galaxy S3 I9300 16GB

Neohodnoceno
1 299 Kč
Vyprodáno

pouzite

 

Samsung Galaxy SIII je telefon s mnoha přednostmi. Zmínit můžeme výborný displej s živými barami, špičkový fotoaparát, výkonný čtyř jádrový procesor, ale především řadu vychytaných funkcí, které si získají vaše sympatie. Kdo by neocenil možnost ovládat telefon pomocí hlasových příkazů? Přijímat hovory, přizpůsobovat hlasitost, spouštět fotoaparát nebo třeba domluvit budíku, aby vás nechal ještě pár minut v klidu spát? A to není všechno. Galaxy SIII se dá ovládat i pohybem. Na přijatou SMS už nemusíte odpovídat textem. Stačí přiložit telefon k uchu a sám vás s dotyčným automaticky spojí.

Vždy připraven

Tento telefon vás bude mít vždy na očích. Pomocí kamery na přední straně totiž dokáže rozpoznat, kdy se na něj díváte a nechává tak rozsvícený displej po dobu, kterou potřebujete.
Vždy připraven

Sdílení může být zábava

Chcete s přáteli sdílet obsah snadno a rychle? Se Samsungem Galaxy SIII a jeho funkcí S Beam to bude zábava. Stačí k sobě přiložit dva telefony (zadními stranami) a hudba, fotografie, videa i další obsah přenesete bleskovou rychlostí.
Sdílení může být zábava

Obraz v obraze

Nenechte se omezovat. S funkcí Pop Up Play zvládnete používat víc oken najednou. Můžete tak sledovat svůj oblíbený film a mailovat přitom s přáteli. Snadnější už to být nemůže.
Obraz v obraze

Mějte přehled

Díky funkci sociálních značek budete mít přehled o tom, co dělají vaši blízcí. Propojte tváře z vašeho fotoalba s multimediálními kanály v sociálních sítích. Potom už jen stačí podívat se na jejich fotografie a aktuální stav dotyčných se vám zobrazí.
Mějte přehled

Když se vám nechce psát

Unavuje vás odepisování na textové zprávy? Přiložte telefon k uchu a nechte se s danou osobou spojit. Funkce přímého volání to umí.
Když se vám nechce psát

Poslechne vás na slovo

Pokud máte pocit, že vás nikdo neposlouchá, věřte, že tento telefon vás poslechne na slovo. Pouhým hlasem můžete přijímat nebo odmítat hovory, ovládat fotoaparát, hlasitost, ale i budík.
Poslechne vás na slovo

Buďte v obraze

Zmeškaný hovor už sice nestihnete, ale díky inteligentnímu upozornění se o něm dozvíte hned, jak to půjde. Telefon na něj (i na nově přijaté zprávy) upozorní krátkým zavibrováním.
Buďte v obraze
Jméno značky: Samsung
Kategorie: Samsung
Odpočet DPH: Ano
Obsah balení: Krabice, nabíječka, sluchátka