Samsung Galaxy S3 Mini I8190

1 hodnocení
Tip
Samsung Galaxy S3 Mini I8190
1 499 Kč
Vyprodáno

Samsung Galaxy S3 mini vás okouzlí jedinečným vzhledem. Se svými zaoblenými křivkami nádherně padne do ruky jako malý oblázek. Chytrý telefon má 4palcový displej Super AMOLED, se kterým si budete ještě více užívat veškeré funkce telefonu díky sytým barvám a ostrému obrazu. Zařízení upoutá vaši pozornost i softwarovou výbavou v podobě operačního systému Android a uživatelského prostředí TouchWiz. Díky nim můžete např. sledovat video a psát textové zprávy zároveň, odemykat telefon svým hlasem, nebo využívat nástroje pro inteligentní upozornění a přímé volání.

Moderní design a displej AMOLED

Samsung Galaxy S3 mini je na první pohled velmi elegantní telefon. Tělo je velmi přirozeně zpracované jako oblázek, a proto se velmi pohodlně drží v ruce. Navíc v sobě skrývá skvělý 4palcový displej Super AMOLED. Díky úžasnému zobrazení si budete vychutnávat veškerý obsah telefonu v živých barvách.
 

Android a Google Now

Systém Android spolu s uživatelskou nadstavbou TouchWiz vám zajistí rychlou a plynulou práci s aplikacemi. Navíc budete mít okamžitý přehled o aktuálním dění díky aplikaci Google Now ze skupiny Google Search.
Android a Google Now

Práce s více aplikacemi

Zařízení nemá problém dělat více věcí zároveň. S aplikací Pop Up Play budete moci posílat textové zprávy i sledovat video zároveň.
Práce s více aplikacemi

Zrychlená přímá volba

Píšete právě někomu SMS a najednou vás napadne, že mu raději zavoláte? S funkcí přímého volání vytočíte dané číslo velmi rychle. Stačí jen přiložit telefon k uchu.
Zrychlená přímá volba

Poslechne na povel

Telefon je vybaven pokročilou aplikací S Voice schopnou rozpoznávat váš hlas. Pomocí jednoduchých hlasových příkazů budete moci např. odemknout telefon, přehrávat oblíbenou hudbu, nastavovat hlasitost nebo používat fotoaparát.
Poslechne na povel

Pokročilá upozornění

Občas se stane, že telefon nemáte u sebe a někdo vám v té chvíli zavolá či pošle zprávu. Inteligentní upozornění však zajistí, že jakmile se vrátíte a telefon uchopíte, pomocí krátké vibrace se dozvíte o zmeškaných hovorech a nových zprávách ještě dřív, než se displej rozsvítí.
Pokročilá upozornění
Jméno značky: Samsung
Kategorie: Samsung
Odpočet DPH: Ano
Obsah balení: Krabice, nabíječka, sluchátka