Sony Xperia M2 Aqua

Neohodnoceno
1 699 Kč
Vyprodáno

Smartphone Sony Xperia M2 Aqua se mimo svůj vysoce elegantní vzhled vyznačuje svojí vodotěsností a prachuvzdorností. Jeho 8megapixelový fotoaparát přímo vybízí ke zdokumentování vašich výjimečných okamžiků a funkce HDR vám umožní vytvořit nádherné fotografie i při západu slunce. Vše si můžete vychutnat na jasném displeji velkém 4,8 palců v qHD rozlišení. Nejen na cestách vás jistě potěší i možnost volby rozšířeného pohotovostního režimu, která prodlouží výdrž baterie vašeho mobilního telefonu.

Zaujme nejen designem

Tělo smartphonu se skládá z kovového rámečku, zadní strana je tvořena matným povrchem. Tento vytříbený, elegantní design skvěle doplňuje výrazné hliníkové zapínací tlačítko Sony. Je vodotěsný, takže s ním směle vyrazte vstříc deštivým dnům, nebo ho s sebou rovnou vezměte do bazénu. Do sladké vody ho totiž můžete ponořit až na 30 minut do hloubky 1,5 metru! A díky prachotěsnosti ho můžete používat i za bojových podmínek.
Zaujme nejen designem

Zachyťte výjimečné okamžiky

8megapixelový fotoaparát, kterým Xperia M2 Aqua disponuje, umožní vytvořit snímky v prvotřídní kvalitě. Využít můžete i funkci HDR, která vám dopomůže k úžasným snímkům i při špatném osvětlení. A pokud potřebujete pomoci s nastavením fotoaparátu, jednoduše zvolte režim Super Auto. Ten zvládne rozpoznat až 36 typů scén a automaticky zvolí to nejvhodnější nastavení pro danou chvíli. Pro vytvoření plynulého videa využijte stabilizační funkce SteadyShot a natáčejte klidně i za pohybu!
 
Zachyťte výjimečné okamžiky 

Radost pohledět

I tentokrát si dala společnost Sony na displeji opravdu záležet. Velký 4,8palcový displej s jemným rozlišením qHD vás svým obrazem dostane. Jistě vás potěší, že smartphone podporuje rychlé připojení do internetové sítě LTE. V kombinaci s úžasným displejem, který byl vytvořen za použití stejných technologií jako nejlepší televizory Sony, máte možnost posunout sledování videí na vyšší level!
Radost pohledět

Pomocník na cesty

Víte, že nebudete mít během dne možnost dobití baterie ve svém telefonu? Díky rozšířenému pohotovostnímu režimu můžete výdrž baterie prodloužit až čtyřikrát. Při nečinnosti displeje se totiž automaticky vypnou aplikace. Přijímat hovory, SMS či oznámení z vámi vybraných aplikací a využívat budík však budete moci bez obav dál! Potom už stačí jen zmáčknout tlačítko zapnutí a opět proberete svůj smartphone k životu.
 
Pomocník na cesty
 
Jméno značky: Sony
Kategorie: Sony
Hmotnost: 0.2 kg
Odpočet DPH: Ano
Obsah balení: Krabice, nabíječka, sluchátka
Položka byla vyprodána…