Sony Xperia XA Single SIM

Neohodnoceno
1 999 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Smartphone s příjemným vzhledem bez rušivých hran. Displej plynule přechází v rámeček, takže se na něm pohodlně sleduje veškerý obsah. Je dostupný ve čtyřech barevných variantách a pro fotografování má zabudované speciální tlačítko pro pohotové zachycení všech vašich okamžiků. Fotoaparát umí automaticky zaostřovat obraz a nedostatek světla pro něj není problém. Abyste nemuseli stále myslet na dobíjení, disponuje smartphone chytrou baterií, která i po 10 minutách nabíjení je schopná vydržet až 5,5 hodiny provozu.

Vyroben s ohledem na design a pohodlí

Smartphone Xperia XA vás rozhodně nezklame. Má ohromující displej, hladké zakřivené plochy a velikost, která je dostatečně pohodlná pro ovládání jednou rukou.
Vyroben s ohledem na design a pohodlí

Plynulost, ladnost a komfortnost

Žádné hrany na tomto mobilním telefonu nenajdete. S displejem plynule přecházejícím do zaobleného rámečku je sledování veškerého obsahu příjemné a přirozené.
 
Plynulost, ladnost a komfortnost 

Barevná provedení

Vybrat si lze hned ze čtyř barevných provedení – uhlově černé, sněhově bílé nebo elegantní limetkové či růžové. Odstíny se nacházejí nejen vzadu, ale také okolo displeje a na obrazovce.
 
Barevná provedení

Fotoaparát, který je vždy připraven

K instantnímu fotografování poslouží samostatně vyhrazené tlačítko, jež bude připravené zachytit každý důležitý okamžik ve vašem životě.
 
Fotoaparát, který je vždy připraven
 
 

Zaostřete na detail

Hybridní ostření fotoaparátu automaticky zmrazí akce do snímků bez rozmazání - to vše během zlomku sekundy. Ostření pokrývá celou plochu záběru, takže můžete zaostřit i na objekt při okraji záběru.
Zaostřete na detail
Noční snímky
Selfie snímky z večírků a fotografie z nočního města budou díky vysoce citlivým snímačům jasné a ostré. Nedostatek osvětlení je pro fotoaparát tohoto mobilního telefonu hračkou.
 
Noční snímky 

Opravdu dlouhá výdrž

S plně nabitou baterií vám vydrží na dva dny používání. Pokud zrovna nemáte čas na jeho úplné dobití, i za 10 minut nabíjení získáte 5,5 hodin provozu tohoto smartphonu. Využívejte svůj nový mobilní telefon bez potřeby neustálého dobíjení. Poslouchejte, telefonujte, bavte se.
Opravdu dlouhá výdrž
Jméno značky: Sony
Kategorie: Sony
Odpočet DPH: Ano
Obsah balení: Krabice, nabíječka, sluchátka