Sony Xperia Z1

Neohodnoceno
Výprodej
Sony Xperia Z1
1 699 Kč
Vyprodáno

Barva - bíla. 

 

 

Na první pohled vás zaujme elegantním a symetrickým designem. Při použití pak postupně začnete objevovat jeho hlavní přednosti. Jeho vodotěsnost a prachuvzdornost vám umožní využívat jej za každých okolností. Fotoaparát má 20,7Mpx rozlišení, díky kterému pořídíte ty nejrealističtější, ostré a jasné snímky. Natočte plynulé video se stabilním obrazem i v ultra vysokém rozlišení, a pak si vychutnejte všechny pořízené záznamy na úžasném displeji TRILUMINOS. Pokud vám ani to nestačí, je tu funkce NFC, díky které máte možnost telefon připojit k desítkám zařízením od společnosti Sony. Svoje snímky si tak můžete v klidu promítnout i na televizi.

V roli elegána

Dostane vás svým elegantním designem – povrch z lesklého skla, jednolitý rám, symetrické tělo. Jednoduché, ale efektivní. Při použití určitě uvítáte nejen vzhled, ale především jeho praktičnost. S panelem OptiContrast se můžete těšit ze skvělé viditelnosti displeje i za ostrého slunečního světla, snižuje totiž míru odlesků.
V roli elegána

Odolný za každé situace

Chystáte se do vody? Tak proč nevzít telefon s sebou? Splňuje normy IP55 a IP58 - to znamená, že v případě správného uzavření všech portů a krytů je Xperia Z1 vodotěsný ve sladké vodě. A to až do hloubky 1,5 metru po dobu 30 minut! A jako bonus je odolný i vůči prachu. Teď už se nemusíte o svůj smartphone bát ani v nepříznivých podmínkách.
Odolný za každé situace

Fotoaparát, který ohromí

Společnost Sony využila u smartphonu Xperia Z1 stejné komponenty jako u svých kompaktních digitálních fotoaparátů. A to se odrazilo na výsledku! Je zde umístěn obrazový snímač Exmor RS pro mobilní zařízení s 20,7Mpx rozlišením, uznávaný objektiv Sony G a inteligentní obrazový procesor BIONZ. Vaše snímky tak budou ostré i při nedostatku světla na scéně! Chcete si zjednodušit nastavení fotoaparátu? Stačí zvolit režim Super Auto, který automaticky zvolí to nejvhodnější nastavení a potěší vás prvotřídními fotografiemi. Dejte sbohem rozmazaným snímkům. Ostré snímky i za pohybu vám pomůže vytvořit funkce detekce pohybu. A pokud je fotografovaný objekt příliš daleko, není nic jednoduššího, než využít inteligentní zoom, který Xperia Z1 nabízí.
Fotoaparát, který ohromí

Natočte výjimečné okamžiky

Videa, na která bude radost pohledět. Funkce SteadyShot, kterou smartphone disponuje, vám zaručí plynulost a stabilitu obrazu. Vše zvládá v rozlišení Full HD a dokonce i v ultra vysokém rozlišení 4K! Při natáčení či fotografování za silného protisvětla je pro vás připravena metoda HDR. Teď už vám nic nebrání pořídit nádherné záběry i proti zapadajícímu slunci.
Natočte výjimečné okamžiky

Displej, na který je radost pohledět

Jednou z mnoha předností tohoto smartphonu je i velký 5palcový displej TRILUMINOS. Vyznačuje se rozlišením Full HD a technologií X-Reality nabízející progresivní snímání obrazu. Užijte si díky této kombinaci mimořádně reálné, ostré a jasné záběry.
Displej, na který je radost pohledět

Rozšiřte své možnosti

Už je na čase zapomenout na zakopávání o kabely! Zařízení společnosti Sony mezi sebou jednoduše spolupracují. Existuje více než 100 kusů příslušenství od společnosti Sony, které lze díky technologii NFC jednoduše připojit k vašemu smartphonu. Propojte Xperii Z1 jediným dotykem s vaším televizorem Bravia, vychutnejte si poslech hudby s bezdrátovými sluchátky. Mějte o všem přehled a spojte smartphone pomocí NFC také s hodinkami SmartWatch 2, díky kterým můžete Xperii Z1 v podstatě ovládat na dálku.
Rozšiřte své možnosti
Jméno značky: Sony
Kategorie: Sony
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
ROM: 32 GB
? Odpočet DPH: Ano
? Obsah balení: Krabice, nabíječka, sluchátka
Položka byla vyprodána…