Xiaomi Redmi 6 3GB/32GB

Neohodnoceno
3 399 Kč
Vyprodáno

 

Duální fotoaparát s umělou inteligencí

Kombinace 12ti a 5megapixelového zadního fotoaparátu dává vzniknout úchvatným snímkům s rozostřeným pozadím, na kterých skvěle vynikne jakýkoliv předmět či osoba. Snímač primárního fotoaparátu navíc obsahuje nadprůměrně velké jednotlivé pixely, takže zachytíte mnohem více světla a živě saturovaných barev i za horších podmínek. Své také dodá umělá inteligence, která snímek dovede k dokonalosti citlivými úpravami.
Duální fotoaparát s umělou inteligencí

Výkon pro práci i zábavu bez čekání

Výkonný osmijádrový procesor vnese do vaší práce i volnočasových aktivit zcela nové možnosti. Díky své výpočetní síle zvládne plynule zpracovat i náročné úkoly, včetně hraní her nebo spouštění více aplikací najednou, a zásluhou moderní 12nanometrové výrobní technologie zároveň ušetří drahocennou energii vaší baterie.
Výkon pro práci i zábavu bez čekání

Design padnoucí do ruky

Hladké a ergonomicky tvarované tělo s útlým pasem a příjemně zaoblenými rohy se vám zalíbí na první dotek. Skvěle se na něm vyjímá tak akorát velký 5,45palcový displej pokrývající přes 80 % čelní plochy telefonu. Díky širokoúhlému poměru stran 18:9 a jemnému rozlišení HD+ na něm bude radost procházet internet, číst příspěvky na sociálních sítích i sledovat oblíbená videa či filmy.
Design padnoucí do ruky

Odemkněte pohledem

Zásluhou umělé inteligence se již nemusíte identifikovat PIN kódy, hesly či gesty. Pro odemknutí telefonu se stačí jen zadívat do objektivu předního fotoaparátu a jste na domovské obrazovce. Výhodou umělé inteligence je, že se stále učí, a tak vás bezpečně rozpozná i v jiných úhlech, při jiném nasvícení, s jiným účesem apod. Pro všechny ostatní je tu navíc spolehlivá čtečka otisků prstů.
Odemkněte pohledem

Dual SIM a paměťová karta zároveň

Značná část telefonů dnes nabízí takzvaný hybridní Dual SIM, což ve zkratce znamená, že máte k dispozici jeden slot pro primární SIM kartu a druhý buď pro druhou SIM nebo pro paměťovou kartu. Xiaomi Redmi 6 však nabízí dva plnohodnotné sloty pro obě vaše SIM karty a navíc přidá nezávislé místo pro až 256 GB velkou paměťovou kartu.
Dual SIM a paměťová karta zároveň
 
Jméno značky: Xiaomi
Kategorie: Xiaomi
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
? Odpočet DPH: Ano
? Obsah balení: Krabice, nabíječka
Položka byla vyprodána…