LG G2 D802 16GB

Neohodnoceno
2 499 Kč
Vyprodáno

Model G2 D802 je velmi povedeným kouskem od společnosti LG, který si vás získá velkolepým designem, stejně jako tím, co skrývá uvnitř. Je vybaven perfektním displejem, skvělým fotoaparátem, 16 GB interní pamětí, velkolepým výkonem a spoustou funkcí, které vám poskytnou lepší kontrolu nad vaším světem. Zamilují si ho všichni, bez rozdílu věku. Ať už jde o teenagery nebo o ostřílené profesionály budující svoji kariéru, LG G2 ocení každý z nich.

Výjimečný displej

Tento model nabízí 5,2“ IPS displej, díky kterému zažijete dosud nepoznané. Dokonalé prokreslení detailů, perfektní ostrost textu a bezkonkurenční barvy odpovídající skutečnosti. S vysokým rozlišením Full HD získáte navíc i zcela autentický pohled na vše, co se objeví ve vašem zorném poli.
Výjimečný displej

Procesor, který nic nezastaví

Smartphone jede jako po másle. Do vínku totiž dostal výkonný čtyř jádrový procesor, který vám zaručí perfektní chod telefonu, sametově hebkou grafiku a rychlejší odezvu s nulovou prodlevou.
 
Procesor, který nic nezastaví 

Radost z poslechu

Naslouchat tomuto smartphone je jedním velkým potěšením. Díky technologii High Quality Sound poskytuje vysoce kvalitní, čistý zvuk, se kterým už nic nepřeslechnete. K vašim uším se tak dostane každý jemný hlasový detail, stejně jako hluboký basový tón.
Radost z poslechu

Probuďte jej poklepáním

Máte plné ruce práce a hlavu plnou starostí? Stačí dvojité poklepání! LG G2 vaše gesto ucítí a sám zapne displej.
 
Probuďte jej poklepáním 

Fotoaparát se vším všudy

Ani na milovníky fotografování společnost LG nezapomněla. Tento přístroj je vybaven velmi kvalitním fotoaparátem s vysokým rozlišením a technologií optické stabilizace obrazu, která se postará o ostré záběry bez rozmazání. Vícebodové automatické zaostřování zase pomůže rychle a přesně zaostřit i více pohybujících se objektů. Třešničkou na dortu je funkce Super Resolution, díky které můžete vaše záběry přiblížit a získat tak detailní snímky, aniž by ztratily na kvalitě.
Fotoaparát se vším všudy
 

Dvojí záznam pro více zábavy

S tímto smartphonem a funkcí Dual Recording/Dual Camera, můžete vstoupit do záběru, i když budete za fotoaparátem. Tato zábavná funkce dokáže aktivovat přední i zadní kameru současně a umožní umístit váš obličej do každé fotografie či videa.
Dvojí záznam pro více zábavy 

Zoom – věnujte pozornost tomu, co vás zajímá

Funkce Tracking Zoom vám umožní vytváření originálních videonahrávek, které budou výjimečné díky zarámovanému obrázku v obraze. Ten přiblíží pohybující se objekt, který jste si vybrali a sleduje jej v samostatném okně, zatímco zbytek scény zůstává na pozadí. Také sledování videa bude interaktivnější. Stačí si vybrat konkrétní objekt a další chytrá funkce Zoom To Track vám jej přiblíží. Do třetice všeho dobrého je tu funkce Audio Zoom, se kterou můžete přiblížit vámi zvolený objekt, který byste chtěli poslouchat. Díky třem stereofonním mikrofonům dokáže LG G2 zesílit právě ten zvuk, který chcete slyšet a odfiltrovat všechny ostatní.
Zoom – věnujte pozornost tomu, co vás zajímá
 

Hudba snadno a rychle

Ať už chcete poslouchat hudbu nebo třeba synchronizovat soubory, tento přístroj vybavený funkcí Plug & Pop je natolik inteligentní, že k němu stačí připojit sluchátka či USB kabel. Sám vám potom intuitivně zobrazí příslušné ikony a v rychlosti tak můžete používat přesně ty aplikace, které chcete.
Hudba snadno a rychle 

Textový odkaz

Funkce textového odkazu Text Link vám informace z textových zpráv dokáže snadno uložit například do kalendáře nebo vám usnadní práci při prohledávání webu. Už si daný obsah nemusíte pamatovat a složitě jej přepisovat. Stačí využít přístupného odkazu ve vaší textové zprávě a informace budou přeneseny dřív, než byste řekli švec.
Textový odkaz
 

Pro snadnější surfování

LG G2 nabízí hned dvě funkce, které jsou skvělou kombinací pro snadnější surfování. Funkce Capture Plus vám umožní sejmout celou webovou stránku najednou, což usnadní například ukládání on-line článků či jiných dokumentů. Druhá funkce nese název Clip Tray a stane se vaším pomocníkem při sdílení informací s přáteli. Funguje totiž stejně jako schránka v osobním počítači, do které můžete ukládat texty, obrázky, odkazy,…
Pro snadnější surfování 

Chraňte si své soukromí

S tímto telefonem už se nemusíte bát o své soukromí. Můžete jej s klidným svědomím svěřit nejen svým přátelům, ale i dětem. Díky režimu Host přizpůsobíte uživatelské rozhraní zvlášť sobě nebo hostu, a to tak, aby měl dotyčný k dispozici jen ty aplikace a obsah, které uznáte za vhodné.

 

Chraňte si své soukromí

Intuitivní ovládání

Zadní stranu telefonu zdobí integrované zadní tlačítko, které vám dopřeje zcela intuitivní ovládání jedním prstem.
 
Intuitivní ovládání
 
 

Baterie s energií

Uvnitř se skrývá super tenká baterie s navýšenou kapacitou. Díky optimalizované spotřebě se můžete těšit na překvapivý výkon, který potrvá. Funkce GRAM prodlouží celkovou životnost baterie, a to při nízké spotřebě.
Baterie s energií
Jméno značky: LG
Kategorie: LG
Hmotnost: 0.2 kg
Odpočet DPH: Ano
Obsah balení: Krabice, nabíječka, sluchátka
Položka byla vyprodána…