Samsung Galaxy A80 A805F 128GB

Neohodnoceno
9 999 Kč
Vyprodáno

Smartphone Galaxy A80 vás zaujme už vzhledem, který je dokonale propracovaný do nejmenších detailů. Vývojáři si dali skutečně záležet, a tak se můžete těšit na revoluční fotoaparát, který se z přístroje vysouvá a otáčí, kam potřebujete. Perfektní snímky jsou zajištěny i ultraširokoúhlým objektivem a mnoha funkcemi, které si můžete libovolně měnit v nastavení. Příjemným usnadněním je také aplikace na měření vzdálenosti a rozměrů 3D objektů, baterie s dlouhou výdrží a rychlým nabíjením nebo možnost práce ve více oknech naráz. To vše je zabezpečeno těmi nejspolehlivějšími technologiemi.

Výsuvná a otočná kamera

Už žádné vykroucené ruce ze snahy najít nejlepší úhel pro focení. Samsung Galaxy A80 využívá revoluční technologie výsuvného fotoaparátu, který se může otáčet kolem dokola. Tak můžete prozkoumat, který úhel je v dané situaci nejlepší a snadno dosáhnete dechberoucích snímků, které by se vám jinak nepodařilo zachytit.
Výsuvná a otočná kamera

Fotoaparát, který vše zařídí

Zadní 48Mpx fotoaparát má trojitý objektiv. Ultraširokoúhlá čočka dokáže zabrat až 123°, což je stejný úhel, jaký má lidské oko. V nastavení najdete 30 různých režimů pro každou okolnost a díky optimalizátoru scény telefon sám rozpozná, na jaký objekt se má zaměřit. Zvládne si dokonce upravit potřebné parametry a tak se postará o dokonalý výsledek.
Fotoaparát, který vše zařídí

Profesionální videa

Ať už plánujete natáčet videa pro svoji potřebu, nebo chcete vysílat živě pro stovky lidí, Samsung Galaxy A80 je tou pravou volbou. Můžete se těšit na opravdu kvalitní obraz za každé situace. Superstabilizace obrazu je nachystána hlídat plynulost obrazu i během dobrodružných akcí, takže se nemusíte bát nepoužitelného výsledku. Zajímavějších videí dosáhnete i díky funkci Živé zaostření, která rozostří pozadí, aby vyniklo to nejdůležitější.
Profesionální videa

Prvotřídní krasavec

Už na první pohled Galaxy A80 dokáže, že jde o skutečně výjimečný a kvalitní přístroj. Díky hladkému zakřivení, skleněnému tělu s kovovým rámečkem a kvalitnímu zpracování, je příjemný na dotyk a pohodlně se s ním manipuluje. Displej je prakticky bez okrajů a tak si můžete vychutnat hry i videa bez rušivých prvků. A ze tří barevných variant - černé, zlaté nebo bílé - si jistě vybere každý.
Prvotřídní krasavec

Pravítko do kapsy

Jistě se vám už někdy stalo, že jste potřebovali změřit délku pokoje nebo rozměry křesla a neměli po ruce metr. Právě proto je v telefonu nainstalována aplikace Quick Measure, se kterou snadno naskenujete oblast, kterou chcete změřit a za pár sekund máte spočítanou vzdálenost, délku, hloubku i rozměry 3D objektů.
Pravítko do kapsy

Chvilka v zásuvce, hodiny zábavy

Výdrž baterie je jedním z hlavních kritérií pro výběr telefonu. Je to pochopitelné, protože i ten sebelepší smartphone vám bude k ničemu, když se po pár hodinách používání vypne. Samsung pro svůj nový model připravil velkokapacitní 3 700mAh baterii s rychlým 25W nabíjením. Systém se navíc učí vaše zvyklosti a nepoužívané aplikace vypíná, takže je používání efektivnější a baterie vydrží ještě o něco déle.
Chvilka v zásuvce, hodiny zábavy

Bezpečí je důležité

Aby byl telefon v bezpečí, ale zároveň odemykání nezabralo zbytečně moc času, zabudovali vývojáři čtečku otisků prstů přímo do displeje. Takže kdykoli něco potřebujete, rovnou se dotkněte displeje a můžete okamžitě pracovat. Pro ještě lepší ochranu systému je integrovaný Samsung Knox s vícevrstvým bezpečnostním řešením.
Bezpečí je důležité

Multitasking

Čím dříve budete hotoví s prací, tím dříve se můžete věnovat zábavě. Proto Galaxy A80 nabízí možnost MultiWindow, takže není problém otevřít si na obrazovce více aplikací naráz. S osmijádrovým procesorem vás od povinností nic nezastaví a tak budete pracovat co nejrychleji a nejefektivněji to je možné.
Multitasking
Jméno značky: Samsung
Kategorie: Samsung
Odpočet DPH: Ano
Obsah balení: Krabice, nabíječka, sluchátka
Položka byla vyprodána…